Stern Weber Polska

Marka Stern Weber istnieje na polskim rynku już 26 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej ocenianych przez stomatologów.
Firma Cefla s.c. - właściciel Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom, Myray, to wiodący producent sprzętu stomatologicznego w Europie.
Nowe modele unitów, nowoczesna radiologia stomatologiczna to rezultat wspólnej pracy projektantów, inżynierów oraz wszystkich pracowników, jak również dystrybutorów w 70 krajach.

Celem naszej firmy od momentu powstania jest to, aby być idelnym partnerem dla każdego stomatologa. Tworzymy produkty dentystyczne, które pozwalają w pełni wykorzystywać zdobyte przez Państwa umiejętności i co za tym idzie uzyskać jak najlepsze wyniki pracy.

Jesteśmy jedną z najbardziej nowatorskich firm, konsekwentnie poszukującą coraz bardziej praktycznych rozwiązań i technologii. Tworzymy je po to, aby wyeksponować umiejętności dentystów, udoskonalając ich relacje z pacjentami.
Ci z Państwa, którzy inwestują w swój rozwój, mogą zaufać firmie Stern Weber Polska, gdyż nasza praca i zaangażowanie jest skoncentrowane na potrzebach każdego Państwa z osobna.
Systematycznie oraz racjonalnie inwestujemy w nasze produkty, czerpiąc wiedzę z opinii tych z Państwa, którzy korzystają z naszych produktów każdego dnia.
To innowacyjne rozwiązanie oraz rozwój firmy Stern Weber Polska, pozwala umacniać się nam, wraz z naszymi klientami.

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz szanując Państwa cenny czas, oferujemy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe przygotowanie Systemu Jakości, dostosowanego do Państwa potrzeb, jak również nadzór i wsparcie Inspektora Ochrony Radiologicznej.

Zapraszamy!